Graphic Designer

· Katowice, Śląskie
Employment Type Employee

top

ESL jest największą na świecie firmą esportową. Od 2000 roku ESL kształtuje branżę, wykorzystując najbardziej popularne gry wideo poprzez liczne turnieje online i offline. W ramach ESL Pro Tour firma prowadzi znane marki, w tym międzynarodowe ligi i turnieje: ESL One, Intel® Extreme Masters, ESL Pro League i inne najwyższej klasy rozgrywki, skracające drogę od zera do bohatera. ESL prowadzi również Mistrzostwa Krajowe ESL, puchary amatorskie i systemy matchmakingowe, tworząc świat, w którym każdy może być kimś. Posiadając biura na całym świecie, ESL jest światowym liderem w obszarze esportu i innowacji z nim związanych, dzięki kombinacji rozgrywek globalnych, lig amatorskich, działań produkcyjnych i wielu innych. ESL jest częścią MTG, wiodącej międzynarodowej grupy cyfrowej rozrywki. https://about.eslgaming.com/

Zakres obowiązków:

  • Kreatywna praca zarówno zespołowa, jak i samodzielna
  • Realizacja projektów graficznych pod kątem druku, Internetu oraz transmisji telewizyjnych
  • Wykonywanie opraw, animacji oraz efektów wizualnych na potrzeby międzynarodowych turniejów e-sportowych
  • Dbanie o stronę wizualną naszych produktów, poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zaawansowanej obsługi pakietu Adobe (Photoshop, After Effects, Illustrator)
  • 2-letniego doświadczenia w tworzeniu grafik i animacji popartego portfolio
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomości trendów w nowoczesnym designie
  • Kreatywności, nieszablonowego myślenia, zmysłu estetyki
  • Zaangażowania, komunikatywności, odpowiedzialności
  • Co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w designie grafik telewizyjnych będzie dodatkowym atutem

Dołączenie do naszego Zespołu oznacza:

  • Przyjazną atmosferę nastawioną na wzajemną współpracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Dofinansowanie do karnetu multisport, prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość uczestnictwa w kursie języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji: CV w rubryce "Resume" oraz portfolio (aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane).

W treści aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

INFORMACJA

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119

z 04.05.2016) informuję, iż:

1)administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ESL Gaming Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice, ul. Żeliwna 38 (KRS: 356059)

2)Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji / przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

5)ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

6)podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

7)Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami

Thank You

Your application was submitted successfully.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • Location
    Katowice, Śląskie
  • Employment Type
    Employee